ویکالا · خرید از آمازون · wekala · خرید از امازون

کاربران گرامی ویکالا، با آروزی بهترین ها برای شما در سال جدید🎉🎉
تا اطلاع ثانوی ثبت سفارش جدید میسر نمی‌باشد.

قوانین و مقررات

ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات آن به منزله موافقت با تمام این قوانین و مقررات است. لطفاً در صورت تمایل به استفاده از خدمات ویکالا، قوانین و مقررات آن را به دقت مطالعه فرمایید. 

مشخصات کاربران

اشخاص حقوقی و یا اشخاص حقیقی که به سن قانونی رسیده‌اند می‌توانند از خدمات این وب‌سایت بهره مند شوند. اشخاص زیر سن قانونی می‌توانند زیر نظر قیم قانونی خود از خدمات وب‌سایت بهره‌مند شوند.

اطلاعات مورد نیاز جهت استفاده از خدمات ویکالا

برای نام‌نویسی در سایت نیاز هست که کاربران نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و همچنین ایمیل معتبری از خود در اختیار سایت بگذارند. در صورت تمایل به استفاده از خدمات خرید وب‌سایت، الزامی است که آدرس پستی کامل، شامل استان، شهر و کدپستی دقیقی از محل دریافت کالا و همچنین شماره تلفن دریافت کننده را در محل لازم وارد نمایند. در صورتی که هر یک از این اطلاعات معتبر نباشد، مسئولیت عدم دریافت و یا گم شدن کالا، بر عهده ی خود کاربر خواهد بود و سایت ویکالا هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه متقبل نخواهد شد.

ویکالا  اطلاعات شخصی کاربران را بدون موافقت در اختیار هیچ شخص سوم حقیقی و حقوقی قرار نخواهد داد و مسئولیت حفاظت اطلاعات شخصی کاربران بر عهده‌ی ویکالا خواهد بود.

تمام نظراتی که در قالب انتقاد و پیشنهاد  در وبسایت قرار می‌دهید، متعلق به ویکالا خواهد بود و می‌تواند این اطلاعات در قسمت نظرات مشتریان خود تحت نام شما به انتشار برساند.

پردازش سفارش

سایت ویکالا حق لغو و یا رد هر گونه سفارش را برای خود محفوظ می‌دارد. این لغو سفارش ممکن است به علت غیر مجاز بودن محصول سفارش داده شده، محدودیت حمل به علت ابعاد، تمام شدن کالای مورد نظر در فروشگاه مد نظر و یا ... باشد. در این صورت پس از لغو سفارش با مشتری تماس حاصل شده و مبلغ سفارش آنها به طور کامل استرداد خواهد شد. در صورتی که کالای سفارش داده شده از سایت مورد نظر هزینه‌ی حمل ، مالیات و... را در زمان اتمام سفارش اضافه نماید ویکالا با مشتری تماس خواهد گرفت و در صورت تمایل مشتری برای پردازش سفارش موظف است که مبلغ مابه التفاوت را پرداخت نماید، در غیر این صورت سفارش لغو گردیده و مبلغ عودت خواهد شد. درصورتی که از زمان ثبت سفارش کالا توسط کاربر تا زمان ثبت سفارش محصول در آمازون، قیمت دلاری کالا افزایش یابد، ویکالا موظف است مبلغ سفارش را به کاربر بازگرداند و یا در صورت تمایل ایشان و با پرداخت ما به التفاوت، سفارش را ثبت نماید. ویکالا موظف است که کالای سفارش شده را درب منزل مشتری تحویل دهد. در صورت لزوم به ترخیص کالا از گمرک، تمامی خدمات ترخیص به عهده ی ویکالا خواهد بود.

مدت زمان تحویل کالا  برای محصولات prime آمازون ۲۵-۳۰ روز کاری (بدون احتساب پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی داخلی و خارجی) از زمان ثبت سفارش است. در صورت سفارش محصولات غیر prime، ویکالا هیچ گونه ضمانتی در مورد زمان تحویل کالا نخواهد داشت. 

محاسبه­‌ی هزینه

هزینه‌ی مشاهده شده برای هر کالا در سایت ویکالا هزینه‌ی نهایی کالا است. این هزینه با محسابه‌ی تمام هزینه ها از جمله هزینه‌ی دلاری کالا، هزینه‌ی حمل، هزینه‌ی گمرک و کارمزد سایت ویکالا است. هزینه‌ی ارسال کالا در سراسر ایران رایگان است. تمام هزینه‌های دلاری، به نرخ دلار حواله‌ی روز ثبت سفارش محاسبه می‌گردد. هزینه‌های گمرکی به صورت تخمینی محاسبه می‌گردد و در صورتی که هزینه‌ی گمرکی یک کالا از هزینه ی دریافتی اولیه بیشتر گردد، ویکالا متهد می‌گردد که این هزینه‌ی اضافی را پرداخت نماید. 

مطالب منتشر شده

با توجه به اینکه محصولات منتشر شده در سایت به صورت اتوماتیک به نمایش در می‌آیند و در این میان نظارت بر محصولات در لحظه ممکن نیست، مسئولیت به نمایش در آمدن هر گونه محصولاتی غیر اخلاقی بر عهده‌ی کاربری است که این محصول را جست و جو نموده است. بدیهی است که کارشناسان سایت به محض مشاهده‌ی چنین محصولاتی، آنها را غیر قابل نمایش خواهند کرد و دسترسی و امکان خرید آنها را از بین خواهند برد. 

ضمانت ویکالا

هنگام خرید، تمام کاربران شامل استفاده از خدمات گارانتی ویکالا خواهند بود. در این ضمانت نامه، در صورتی که کالای دریافتی با کالای درخواستی مغایرت داشته، و یا در حین حمل، اصل کالا(و نه بسته بندی) دچار آسیب فیزیکی گردد و یا به صورت کامل تحویل داده نشود، کاربر میتواند طی 24 ساعت از زمان دریافت کالا، آسیب یا مغایرت را گزارش نموده، و طی 48 ساعت آن را مرجوع نموده و هزینه‌ی کالا را دریافت نماید. لازم به ذکر است که آسیب هایی که در حین حمل به وجود نیامدند و یا آسیب صرف به بسته بندی کالا، مسئولیتی را به عهده ویکالا نخواهد گذاشت. گزارش آسیب می‌تواند با تماس تلفنی، پیام در قسمت پیام‌های سایت، پیام خصوصی در صفحات شبکه‌های اجتماعی مربوط به سایت و یا حضوری باشد. چنانچه فرآیند سفارش کالا توسط ویکالا به درستی انجام شده باشد(که با توجه به تاریخچه‌ی سفارشات در آمازون و دیگر سایت‌ها قابل پیگیری است) و فروشنده کالای کاربر را به اشتباه ارسال کرده باشد، مسئولیت این اشتباه به عهده‌ی ویکالا نیست. درصورت تمایل به ثبت سفارش، توصیه می‌گردد برای پیش گیری از چنین اشتباهاتی، حتماْ به جزییات موجود در محصول ارسالی، موارد شامل شده و همچنین جزییات نوشته شده در زیر کالا دقت فرمایید. برای تمام مشتریان لینک ارسالی داخل آمازون سفارش گذاشته میشود و مسئولیت عدم تطابق محصول ارسالی با محصول مورد انتظار کاربر به عهده خود ایشان خواهد بود.

به امتیازات محصول و نظرات کاربران راجع به فروشنده و محصول توجه نمایید تا از فروشندگان غیر معتبر محصولی تهیه نفرمایید و همچنین توجه نمایید که محصولات  غیر پرایم (prime) دست دوم یا used شامل هیچ یک از این ضمانت ها نخواهند شد و در صورت هر گونه خرابی و عدم کارکرد و آسیب فیزیکی، و یا دیرکرد تحویل هزینه ای بابت جبران خسارت عودت داده نخواهد شد. ضمنا تمامی قیمت های مشاهده شده در سایت قیمت فروشنده پیشنهادی آمازون میباشد و ویکالا تعهد دارد از همان فروشنده پیشنهادی محصول مورد نظر را تهیه نماید.

همچنین در صورت خریداری محصولات غیر پرایم آمازون، ویکالا هیچ ضمانتی بابت زمان تحویل کالای شما نخواهد داشت.

توجه: کالاهایی که با ولتاژ ۱۱۰ ولت کار می کنند، اگر بدون مبدل به برق شهری ایران متصل گردند، آسیب جدی می بینند و در این صورت ویکالا هیچ غرامتی بابت آسیب کالا به شما بازنمی‌گرداند. 

حقوق ویکالا

ویکالا حق ارائه ندادن خدمات به هر یک از کاربران را برای خود محفوظ میدارد. همچنین اگر مشخص شود که یک کاربر در حال تلاش برای خریداری کالاهای ممنوعه در ایران است و یا قصد تهیه محصولات با مجوز خاص را دارند و یا به هر صورتی قوانین سایت را نقض می نماید،  در صورت لزوم ویکالا مختار است که تمامی سفارش های آنها را لغو کند و مبالغ آنها را عودت داده و در صورت مبادرت بر همین روند حساب کاربری آنها را مسدود نماید.

ویکالا به هیچ عنوان امکان کنسل کردن سفارش های ثبت شده در آمازون، یا تغییر سایز و رنگ و نوع سفارش های مشتریان را ندارد. در صورت تماس کاربر بعد از ثبت سفارش، در صورتی که سفارش هنوز در سایت آمازون ( و یا هر سایت دیگری) ثبت نشده باشد، با هماهنگی با پشتیبانی، امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.