علی درانیان

ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

برای افرادی که عاشق قهوه هستند، یکی از بهترین چیزها بیدار شدن و حس کردن بوی قهوه‌ی تازه‌دم‌شده است. قهوه‌سازهای هوشمندی که در این مطلب آورده‌ایم کمک می‌کنند فرآیند آماده‌کردن قهوه‌ی صبحگاهی خود را از تخت آغاز کنید.

  • قهوه‌ساز هوشمند چیست؟ در حالی که اکثر قهوه‌سازها با دکمه‌های روی دستگاه کنترل می‌شوند، قهوه‌سازهای هوشمند را می‌توان به صورت دیجیتالی از طریق وای-فای کنترل کرد.
  • چرا به یک قهوه‌ساز هوشمند نیاز داریم؟ این دستگاه‌ها معمولا امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند و به کمک آن‌ها می‌توانید از سمت دیگر خانه، قهوه‌ی خود را سفارش دهید.

برای بسیار از افراد بیدارشدن در صبح می‌تواند دشوار باشد؛ اما فکر یه قهوه‌ی تازه و انرژی حاصل از آن می‌تواند همه‌چیز را بهتر کند. اگر می‌خواهید در زمان بیدارشدن عطر قهوه‌ی تازه‌دم‌شده را حس کنید، خوب است نگاهی به دستگاه‌های قهوه‌ساز هوشمند بیندازید.

قهوه‌ساز هوشمند Behmor

Behmor Connected Temperature Control Coffee Maker

این دستگاه جمع‌وجور از اپلیکیشن‌های مخصوص iOS و اندروید بهره‌مند است که کنترل دقیقی روی دما و زمان دم‌کشیدن قهوه به شما می‌دهند. علاوه‌براین شما می‌توانید Behmor را با الکسای آمازون کنترل کنید.

اطلاعات بیشتر و خرید این محصول از آمازون با ویکالا

قهوه‌ساز GranBaristo Avanti از شرکت Saeco

Saeco GranBaristo Avanti Coffee Machine

این غول نقره‌ای را می‌توان ماشین فراری دستگاه‌های قهوه‌ساز درنظر گرفت. در کنار ویژگی‌هایی مانند محفظه‌ی دم با فشار متغیر، GranBaristo Avanti به شما اجازه می‌دهد بهترین میزان قوی‌بودن، حجم، دما و کف را از طریق اپلیکیشن همراه انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر و خرید این محصول از آمازون با ویکالا

نسل دوم قهوه‌ساز Smarter

Smarter 2nd Generation Connected Coffee Machine

این قهوه‌ساز به شما اجازه می‌دهد فرآیند دم‌کردن را از طریق گوشی، الکسا یا با کمک گوگل هوم، کنترل کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن می‌توانید میزان ظرفیت باقیمانده را مشاهده کنید و زمانی که قهوه‌تان آماده شود، با نوتیفیکیشن از آن مطلع می‌شوید.

اطلاعات بیشتر و خرید این محصول از آمازون با ویکالا

اسپرسو ساز و قهوه‌ساز Breville-Nespresso Expert

Breville-Nespresso Expert Espresso and Coffee Maker

پیش از خوابیدن، می‌توانید Expert را با مشخصات قهوه‌ای که برای صبح می‌خواهید برنامه‌ریزی کنید؛ سپس این دستگاه در ساعت مشخص‌شده یک قهوه‌ی خوشمزه برایتان آماده می‌کند. همچنین اپلیکیشن Nespresso امکانات دیگری را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

اطلاعات بیشتر و خرید این محصول از آمازون با ویکالا

آیا شما هم به قهوه‌سازهای هوشمند علاقه دارید؟ دیدگاه خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

علی درانیان

مشاهده همه مطالب