علی درانیان

ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا است و در این مطلب به معرفی برخی از کاربردی‌ترین ابزارهای کمپینگ موجود در آن می‌پردازیم.

گشت‌وگذار در طبیعت بسیار لذت‌بخش است و اگر به سفرهای چندروزه‌ی طبیعت‌گردی رفته باشید، احتمالا می‌دانید که داشتن وسایل مفید می‌تواند تأثیر زیادی در تجربه‌ی سفر داشته باشد. در این مطلب تعدادی ابزار کمپینگ را که در سایت آمازون پرطرفدار هستند، معرفی می‌کنیم که می‌توانند باعث راحتی بیشتر در سفر بعدیتان شوند.

فیلتر آب شخصی LifeStraw

فیلتر آب شخصی LifeStrawدر صورتی که در طبیعت و دور از امکانات هستید، مهم‌ترین چیز برای شما دسترسی به آب است و ممکن است آبی که پیدا می‌کنید چندان تمیز نباشد. فیلتر آب LifeStraw در این شرایط به کمک شما می‌آید. این فیلتر نزدیک به صد درصد باکتری و انگل‌های موجود در آب را می‌گیرد و عمر طولانی هم دارد.
خرید از آمازون با ویکالا

چادر WeatherMaster شرکت Coleman

چادر WeatherMaster شرکت Colemanشرکت Coleman در زمینه‌ی تجهیزات سفر و طبیعت‌گردی بسیار معروف است. این چادر ۱۰ نفره، مقاومت زیادی در برابر شرایط جوی دارد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم دیگر چادرهای این شرکت را نیز در آمازون ببینید.
خرید از آمازون با ویکالا

کیسه خواب Coleman مخصوص هوای سرد

کیسه خواب Coleman مخصوص هوای سرداین کیسه‌خواب تماما از جنس پلی‌استر است و ویژه‌ی دماهای نزدیک به صفر درجه است. خریداران این محصول در آمازون رضایت زیادی از آن داشته‌اند.
خرید از آمازون با ویکالا

چراغ قوه S2000 شرکت GearLight

چراغ قوه S2000 شرکت GearLightزمانی که در جایی مانند جنگل هستید و شب می‌شود، هیچ نوری وجود ندارد و قطعا به ابزارهایی مانند چراغ‌قوه و هدلایت نیاز خواهید داشت. این چراغ‌قوه‌ی GearLight در نوع خود بسیار قوی است و قادر به ایجاد نور با روشنایی حداکثر ۱۲۰۰ لومن است. S2000 ضدآب و مقاوم است، و قابلیت زوم و پنج حالت تابش مختلف دارد. همچنین این محصول در آمازون امتیاز ۴.۸ از ۵ را کسب کرده است که نشان از رضایت بالای کابران دارد.
خرید از آمازون با ویکالا

فلاسک The Coldest Water

فلاسک شرکت The Coldest Waterاین فلاسک دمای نوشیدنی‌های یخ شما را تا ۳۶ ساعت و نوشیدنی‌های گرم را تا ۱۳ ساعت در حد ثابتی حفظ می‌کند.
خرید از آمازون با ویکالا

بالش جمع‌شونده مخصوص سفر

بالش جمع‌شونده مخصوص سفراین بالش جمع‌شونده، محصول آمریکا است و با کمک آن می‌توانید آسایش خواب در خانه را با خود به همه‌جا ببرید، حتی این مورد می‌تواند برای استراحت در سفرهای هوایی نیز مناسب باشد. این بالش به همراه یک کاور عرضه می‌شود که می‌توانید برای اشغال فضای کمتر، آن را فشرده و داخل این کاور قرار دهید.
خرید از آمازون با ویکالا

چراغ و فن قابل حمل Odoland

چراغ و فن قابل حمل Odolandاین مورد هم چراغ و هم فن است و می‌تواند در سفرهای گرم به شما کمک کند. این دستگاه استحکام زیادی دارد و با قابلیت چرخش، می‌توان از آن در حالت‌های مختلف استفاده کرد. همچنین این لامپ از دو باتری D استفاده می‌کند و با هر سری باتری می‌تواند تا ۲۰ ساعت نور تولید کند.
خرید از آمازون با ویکالا

پد سبک مناسب خواب

پد سبک مناسب خواباین پد کمتر از ۶۰۰ گرم وزن دارد و وسایل سفرتان را چندان سنگین نمی‌کند. این پد به راحتی باد می‌شود و خوابی لذت‌بخش را در سفر برایتان به ارمغان می‌آورد.
خرید از آمازون با ویکالا

ماهیتابه نچسب Coghlan’s

ماهیتابه نچسب Coghlan'sاین ماهیتابه ظاهر ساده و اندازه‌ی مناسب ۴۲ در ۲۵ سانتی‌متری دارد.
خرید از آمازون با ویکالا

علی درانیان

مشاهده همه مطالب