ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

مردان بسیار زیادی به آراستگی و مرتبی ریش و سبیلشان اهمیت می‌دهند. شاید بعضی افراد وقت رفتن به آرایشگاه را نداشته باشند، اما پیشرفت تکنولوژی این مشکل را حل کرده است. امروزه روش‌های قدیمی مرسوم اصلاح صورت مثل استفاده از تیغ‌های برنده تقریبا کنار رفته‌اند و ماشین ریش تراش جای آن‌ها را گرفته است. 

در این مقاله شما را برای خرید بهترین ماشین ریش تراش راهنمایی می‌کنیم. 

تمامی این محصولات و دیگر محصولات مورد نظر خود را می‌توانید به صورت مستقیم از آمازون با ویکالا تهیه نمایید.

Panasonic ES-LV95 Electric Razor

شرکت پاناسونیک در سال‌های اخیر با تولید ریش تراش‌های باکیفیت برای خود نامی در این عرصه به دست آورده است. این محصول دارای ۵ تیغه تیز و فویلی است که موجب یک اصلاح سریع و راحت می‌شود؛ حتی موهای ریز و خوابیده زیر گردن نیز به راحتی اصلاح می‌شوند. این ریش تراش ضد آب و رطوبت است. در عرض ۱ ساعت نیز شارژ می‌شود.

ویژگی ممتاز این ریش تراش مجهز بودن به یک موتور قدرتمند با دور موتور ۱۴ هزار دور در دقیقه‌ست که قدرت آن مطابق با ضخامت موها در بخش‎های مختلف صورت تغییر می‎کند. روی بدنه این ریش تراش LED به رنگ آبی دیده می‎شود که مواردی مانند مقدار شارژ باتری، وضعیت سنسور اصلاح، زمان باقیمانده برای تعویض تیغ و زمان تمیز کردن ریش تراش را نشان می‎دهد.

Panasonic ES-LV95 Electric Razor

 

خرید Panasonic ES-LV95 Electric Razor از آمازون با ویکالا

Panasonic ER-GB80 Body and Beard Trimmer

در این ماشین ریش تراش که برای اصلاح موی سر و بدن نیز کاربرد دارد از تیغه بادوام، فوق‌العاده تیز، ۴۵ درجه و ضد آلرژی استفاده شده. سه سری مختلف دارد که برای انواع اصلاح کاربرد دارند. تیغه ۴۵ درجه به شما امکان پیرایش دقیق ریش و سبیی را می‌دهد. این محصول در عرض ۱ ساعت شارژ می‌شود. به راحتی با آب داغ تمیز می‌شود. شامل سه شانه، یک برس تمیز کننده، آداپتور و شارژر سازگار با ولتاژ جهانیست. 

Panasonic ER-GB80 Body and Beard Trimmer

خرید Panasonic ER-GB80 Body and Beard Trimmer از آمازون با ویکالا

Panasonic ER-GB40 Cordless Men’s Beard Trimmer

این ریش تراش یکی از مدل‌های اقتصادی پاناسونیک است. ضد آب است و به صورت خشک و یا در حالت مرطوب با ژل می‌تواند استفاده شود. تیغه‎ آن جنسی از استیل ضد زنگ دارد و زاویه ۴۵ درجه تیغه‎ها باعث اصلاح موها در بهترین حالت می‎شوند. روی این مدل، کلیدی چرخان دیده می‎شود تا توسط آن بتوان موقعیت شانه و بنابراین طول اصلاح را تنظیم کرد.

شارژ کامل آن ۴۸۰ دقیقه زمان می‎برد ولی بعد از شارژ بدون استفاده از برق می‎توان تا ۵۰ دقیقه از آن استفاده کرد. برای تمیز کردن آن نیز کافیست تنها حفره زیر تیغه را زیر شیر آب بگیرید.

Panasonic ER-GB40 Cordless Men's Beard Trimmer

خرید Panasonic ER-GB40 Cordless Men’s Beard Trimmer از آمازون با ویکالا

Panasonic ES8243AA Electric Shaver

این ریش تراش ۴ تیغه نانو، ۳۰ درجه و فویلی دارد که موجب یک اصلاح سریع و راحت می‌شود. ضد رطوب و آب است. سر آن بسیار منعطف است و به راحتی نقاط مختلف صورت را اصلاح می‌کند. به موتور خطی مجهز است که موجب می‌شود توانایی ۱۳ هزار برش را در دقیقه داشته باشد. 

نور آبی LED روی بدنه‌ی ماشین مواردی مانند شارژ باتری، وضعیت سنسور اصلاح، زمان باقیمانده برای تعویض تیغ و زمان تمیز کردن ریش تراش را نشان می‎دهد.

Panasonic ES8243AA Electric Shaver

خرید Panasonic ES8243AA Electric Shaver از آمازون با ویکالا

Braun MGK3060 Beard Trimmer

ریش تراش MGK 3060 یکی از محصولات ارزان ولی باکیفیت شرکت براون است که از ویژگی‎های آن می‎توان به ضد آب بودن اشاره کرد. می‌توان هم در حالت مرطوب و هم خشک از آن استفاده کرد. این محصول در عرض ۱ ساعت شارژ می‌شود و به مدت ۱ ساعت نیز کار می‌کند. از فناوری برش مستقیم بهره می‎برد و تیغه‎های خط زن دارد. 

جنس تیغه این ماشین ریش تراش از تیتانیوم پیشرفته ساخته شده است و تیغه های آن توسط تیغه های خود تیز شونده از جنس استیل تیز می‌شوند.

Braun MGK3060 Beard Trimmer

خرید Braun MGK3060 Beard Trimmer از آمازون با ویکالا

Braun 9290cc Electric Shaver

این محصول تیغه‎های چهار قسمتی دارد که با حرکت روی پوست به راحتی مو را اصلاح می‎کند. سری تریمر این امکان را می‌دهد که خط ریش خود را به راحتی اصلاح کنید. این دستگاه دارای باتری از نوع لیتیوم یونی است که پس از ۱ ساعت شارژ می‎توانید به مدت ۵۰ دقیقه از آن استفاده کنید. ضد آب است. استفاده از قابلیت ضد لغزش و کلید قفل برای ثابت نگه داشتن دستگاه باعث می‎شود بدون خستگی با آن کار کنید. این ریش تراش پایه شارژ و نمایشگر دیجیتالی برای نشان دادن مقدار شارژ باتری را نیز دارد.

Braun 9290cc Electric Shaver

خرید Braun 9290cc Electric Shaver از آمازون با ویکالا

Braun BT3040 Beard Trimmer

این ماشین تراش دارای ۳۹ تنظیم طول است. دو شانه از ۰٫۵ تا ۲۰ میلی متر و یک ژیلت نیز همراه این ریش تراش وجود دارد. تیغه‌های آن بسیار تیز و برنده‌ست. به طور خودکار با هر ولتاژ بین ۱۰۰ ولت تا ۲۴۰ ولت سازگار می شود. با هر بار شارژ کردن به مدت یک ساعت کار می‌کند و به راحتی با آب تمیز می‌شود.

 

Braun BT3040 Beard Trimmer

خرید Braun BT3040 Beard Trimmer از آمازون با ویکالا

Braun 790cc Electric Razor

از امتیازهای این ریش تراش می‎توان به تیغه‎های خود تیز شونده، قابل استفاده برای اصلاح خشک و مرطوب، پشتیبانی از شارژ سریع، نمایشگری برای نشان دادن مقدار باقیمانده شارژ و امکان شست‌وشو دستگاه اشاره کرد. این محصول دارای یک موتور هوشمند است و مقدار تراکم موهای صورت فرد را تخمین و طبق آن سرعت موتور را تغییر می‌دهد. 

این دستگاه دارای ۵ حالت برای تنظیم سرعت موتور است. طی ۱ ساعت شارژ می‌شود و می‌توان ۵۰ دقیقه با آن کار کرد. 

Braun 790cc Electric Razor

خرید Braun 790cc Electric Razor از آمازون با ویکالا

Braun 3040s Electric Razor

این ریش تراش ضد آب است و هم به صورت خشک و هم مرطوب می‌توان از آن استفاده کرد. سه تیغه حساس به فشار دارد که کارایی بسیار خوبی دارد و پوست را نیز اذیت نمی‌کند.

Braun 3040s Electric Razor

خرید Braun 3040s Electric Razor از آمازون با ویکالا

Philips Norelco Travel Electric Razor

این ریش تراش سایز بسیار کوچکی دارد، با باتری به مدت ۶۰ دقیقه کار می‌کند و بسیار مناسب سفر است. تیغه‌های آن قابلیت خود تیز کننده دارند. سری‌های شناور و مستقل به شما امکان اصلاح راحت تمامی نقاط صورت را می‌دهد. 

Philips Norelco Travel Electric Razor

خرید Philips Norelco Travel Electric Razor از آمازون با ویکالا

Remington F5-5800 Foil Shaver

تیغه این ماشین ریش تراش فناوری اینترسپت شیوینگ دارد که موهای بلندتر را نیز به راحتی کوتاه می‌کند. با هر بار شارژ شدن که ۲ ساعت طول می‌کشد به مدت ۱ ساعت کار می‌کند. به راحتی با آب تمیز می‌شود. 

Remington F5-5800 Foil Shaver

خرید Remington F5-5800 Foil Shaver از آمازون با ویکالا

Philips Norelco 8900 Shaver 

این ریش تراش به گونه‌ای طراحی شده تا به راحتی بر روی پوست و تمام منحنی‌هابی صورت حرکت کند. هم به صورت خشک و هم مرطوب می‌توان از آن استفاده کرد. فناوری تشخیص کانتور که در این محصول به کار رفته باعث می‌شود تا درصد بیشتری از موها اصلاح شوند. تیغه‌های V شکل موجب اصلاح راحت‌تری شده‌اند. با هر بار شارژ کردن به مدت ۵۰ دقیقه کار می‌کند.

Philips Norelco 8900 Shaver 

خرید Philips Norelco 8900 Shaver از آمازون با ویکالا

Philips Norelco 4500 Shaver 

این ریش تراش به گونه‌ای طراحی شد که برای اصلاح موی بلند و کوتاه مناسب است. در حالت خشک و مرطوب می‌توان از آن استفاده کرد. سری منعف آن برای تمامی نقاط صورت و پوست مناسب است. با هر بار شارژ شدن به مدت ۵۰ دقیقه کار می‌کند. 

Philips Norelco 4500 Shaver 

خرید Philips Norelco 4500 Shaver  از آمازون با ویکالا

Philips Norelco OneBlade

این ریش تراش یک تیغه دارد که به راحتی جدا و نصب می‌شود. بهتر است که هر ۴ ماه یکبار تیغه را عوض کنید. این ماشین برای اصلاح ریش و سبیل و حتی موهای بلند بسیار مناسب است. در حالت خشک و یا مرطوب قابل استفاده است. با هر بار شارژ کامل به مدت ۴۵ دقیقه کار می‌کند. 

Philips Norelco OneBlade

خرید Philips Norelco OneBlade از آمازون با ویکالا

Philips Norelco Beard Trimmer Series 3500

این ریش تراش امکان ۲۰ نوع تنظیمات برای اصلاح موهای صورت از اندازه ۰٫۵ تا ۱۰ میلی‌متر را می‌دهد. با هر بار شارژ شدن می‌توانید به مدت ۱۲۰دقیقه از آن استفاده کنید و در مدت ۱ ساعت به طور کامل شارژ می‌شود. این دستگاه برای استفاده در حالت مرطوب مناسب نیست. 

Philips Norelco Beard Trimmer Series 3500

خرید Philips Norelco Beard Trimmer Series 3500 از آمازون با ویکالا

Philips Norelco Multigroom All-In-One Series 3000

در این ریش تراش ۱۳ تنظیم مختلف وجود دارد که می توانید از آن برای اصلاح موهای صورت، بینی و گوش استفاده نمایید.  در این مدل، از تکنولوژی DualCut استفاده شده که اصلاح را دو برابر بهتر و تمیز تر انجام می دهد. 

این ماشین ضد آب نیست اما در محیط مرطوب می‌توان از آن استفاده کرد. شارژ کامل آن ۸ ساعت طول می‌کشد و به مدت ۶۰ دقیقه کار می‌کند. با توجه به قیمت پایین آن نسبت به سایر ریش تراش‌ها این محصول می‌توان بسیار خوب و مناسب باشد. 

Philips Norelco Multigroom All-In-One Series 3000

خرید Philips Norelco Multigroom All-In-One Series 3000 از آمازون با ویکالا

Philips Norelco Multigroom Series 7000

این ماشین ریش تراش ۲۳ سری مختلف دارد و برای اصلاح موهای صورت و بدن مناسب است. تیغه‌های آن بسیار تیز است و از تکنولوژی DualCut استفاده شده که اصلاح را دو برابر بهتر و تمیز تر انجام می دهد. این محصلول عمر باتری بسیار خوبی دارد و با هر بار شارژ کامل به مدت ۵ ساعت می‌توان از آن استفاده کرد.

Philips Norelco Multigroom Series 7000

خرید Philips Norelco Multigroom Series 7000 از آمازون با ویکالا