ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

 در طول زمان با پیشرفت تکنولوژی و فناوری بیشتر وسایل و لوازم زندگی نیز دچار تغییرات شده و تکنولوژی به گونه‌ای آن‌ها را تغییر داده است. جاروهای برقی یکی از این لوازم‌اند. جاروهای برقی رباتیک نوعی از جارو برقی هستند که به صورت اتوماتیک کار می‌کنند. 

این جاروها به این صورت کار می‌کنند که با فشردن یک دکمه به جارو دستور می‌دهید و به صورت اتوماتیک شروع به کار می‌کند. جارو رباتیک این امکان را دارد که در پایان کار به صورت اتوماتیک به محل شارژ خود که معمولا در گوشه‌ای از خانه نصب می‌شود، برگردد. 

در این مطلب تعدادی از بهترین جاروهای برقی رباتیک و ویژگی‌های آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

تمامی این محصولات و دیگر محصولات مورد نظر خود را می‌توانید به صورت مستقیم از آمازون با ویکالا تهیه نمایید. 

iRobot Roomba 960 Robot Vacuum

این مدل در مقایسه با دیگر مدل‌های سری ۶۰۰ همین برند، ۵ برابر نیروی هوای بیشتری در مکش دارد. به صورت هوشمندانه تمامی خانه را با فناوری vSLAM navigation پیمایش و نقشه‌برداری و به صورت دقیق تمامی مکان‌ها را تمیز می‌کند. 

این جارو برای کسانی که حیوان خانگی دارند عالیست. سیستم تمیزکردن ۳ مرحله‌ای موی حیوان خانگی و تمام گرد و غباری که چشم شما نمی‌بیند را تمیز می‌کند. برس‌های پلاستیکی چند سطحی منحصربه‌فرد تنظیم‌شده و منعطف هستند تا در تماس با سطوح سخت و فرش قرار بگیرند.

زمانی که به شارژ نیاز داشته باشد به صورت خودکار شارژ می‌شود. می‌توانید با گوشی هوشمند و از طریق اپ مخصوص این جارو را کنترل کنید. قابلیت اتصال به وای‌فای، پیمایش هوشمند، تکنولوژی Dirt Detect و برس لبه‌دار از ویژگی‌های این جاروست.

iRobot Roomba 960 Robot Vacuum

خرید iRobot Roomba 960 Robot Vacuum از آمازون با ویکالا

eufy RoboVac 11S 

این جارو برقی با اینکه مکش بسیار قوی ۱۳۰۰Pa دارد اما خیلی آروم و بدون سروصدا کار می‌کند.  دارای فناوری BoostIQ است به این منظور که در صورت نیاز به صورت خودکار در عرض ۱٫۵ ثانیه قدرت مکش را افزایش می‌دهد. تا ۱۰۰ دقیقه توانایی جارو کشیدن سطوح با مکش قدرتمند را دارد.

این وسیله به صورت خودکار شارژ می‌شود و همیشه آماده‌ست. روکش شیشه‌ای ضد خراش برای محافظت، سنسور مادون قرمز برای جلوگیری از برخورد و فناوری drop-sensing دارد. از طریق کنترل مخصوص نیز توانایی کنترل آن را دارید. 

این محصول توسط tom’s guide به عنوان بهترین جارو برقی رباتیک ۲۰۱۹ شناخته شده است.

eufy RoboVac 11S 

خرید eufy RoboVac 11S  از آمازون با ویکالا

ECOVACS DEEBOT 711 Robot Vacuum Cleaner

این جارو تمامی خانه را پیمایش، نقشه‌برداری و بهترین مسیر را برای تمیزکردن تمامی نقاط خانه انتخاب می‌کند. مجهز به فناوری SMART NAVI 2.0 است و محیط اطراف خود را بهتر می‌بیند و بهتر تمیز می‌کند. از طریق اپ و دستیار هوشمند گوگل و الکسا می‌توانید آن را کنترل کنید. این کنترل شامل زمان‌بندی، کنترل مستقیم، حالت‌ها و مودهای تمیزی و … است. 

در صورت نیاز می‌توان قدرت مکش آن را تا ۲ برابر افزایش داد و حالت تمیزی اتومات یا حالت خاص تمیزی نقاط و گوشه‌ها را برایش انتخاب کرد. به صورت خودکار به محل شارژش برمی‌گردد تا شارژ شود و در صورت شارژ کامل تا ۱۱۰ دقیقه کار می‌کند. 

ECOVACS DEEBOT 711 Robot Vacuum Cleaner

خرید ECOVACS DEEBOT 711 Robot Vacuum Cleaner از آمازون با ویکالا

iRobot Roomba 675 Robot Vacuum

این جارو برقی رباتیک به خوبی تمامی گرد و غبار، خاک و مو را از سطوح سخت و فرش تمیز می‌کند و گنجایش ۰٫۶ لیتر دارد. برس‌های چندسطحی دوگانه برای تمیزی کردن گرد و غبار و زبلاه به طور همزمان باهم کار می‌کنند و سری تمیزکننده به صورت خودکار ارتفاع خود را برای تمیز کردن فرش و سطوح تنظیم می‌کند. 

جارو برقی رباتیک رومبا مجهز به سنسور تشخیص کثیفی است که در صورت نیاز مکش را در نقطه‌ای که کثیفی جمع شده، افزایش می‌دهد. به صورت هوشمند تمامی خانه و مکان‌هایی مثل زیر میز و مبل را نقشه‌برداری می‌کند تا به صورت دقیق تمامی خانه را تمیز کند. برس‌های مخصوص Edge Sweeping با زاویه ۲۷ درجه طراحی شده‌اند تا تمامی گوشه‌ها و لبه‌ها را تمیز کند. 

از طریق اپ مخصوص و یا دستیار هوشمند گوگل و الکسا قابلیت کنترل آن را دارید. با هر بار شارژ کامل به مدت ۹۰ دقیه کار می‌کند. 

iRobot Roomba 675 Robot Vacuum

خرید iRobot Roomba 675 Robot Vacuum از آمازون با ویکالا

iRobot Roomba i7+ Robot Vacuum

این جارو به صورت خودکار زباله‌های جمع‌شده در مخزنش را به کیسه مخصوص AllergenLock که در بدنه‌ی پایه شارژ دستگاه قرار دارد منتقل می‌کند. این کیسه قادر است تا ۶۰ روز گردوغبار و زباله‌های ریز را در خود نگه‌ دارد. جارو برقی رباتیک رومبا i7+ بسیار پرقدرت است و ۱۰ برابر نیروی هوا قدرت مکش دارد. دارای سیستم تمیزکردن سه مرحه‌ایست که موجب می‌شود تمامی گردوغبار و موی ریز حیوانات خانگی که با چشم دیده نمی‌شود تمیز شود. 

مجهز به تکنولوژی iAdapt 3.0 و vSLAM navigation است و در هر میلی ثانیه، هزاران اندازه‌گیری دقیق انجام می‌دهد. تمامی خانه را به صورت هوشمند پیمایش،نقشه‌برداری و تمامی سطوح را تمیز می‌کند. پیماش و نقشه‌برداری هوشمند توسط جارو باعث می‌شود تا جارو رباتیک به خوبی تمامی نقاط خانه شما را بشناسد و همچنین به شما اجازه می‌دهد که بدانید کدام قسمت‌ها تمیز شده‌اند. همچنین Keep Out Zones به شما این امکان را می‌دهد تا مانع از برخورد و رفتن جارو به برخی نقاط خاص شوید.

برس‌های پلاستیکی چند سطحی منحصربه‌فرد تنظیم‌شده و منعطف هستند تا در تماس با سطوح سخت و فرش قرار بگیرند و عملکرد خوبی داشته باشند. با اپ مخصوص و دستار هوشمند الکسا و گوگل توانایی کنترل این جارو را دارید. 

iRobot Roomba i7+ Robot Vacuum

خرید iRobot Roomba i7+ Robot Vacuum از آمازون با ویکالا

Roborock S5 Robotic Vacuum and Mop Cleaner

این جارو دارای سیستم نقشه‌برداری لیزی است و تمامی نقاط و نقشه خانه را بسیار دقیق در حافظه‌اش ضبط می‌کند تا سریع و به بهترین شکل تمامی خانه را تمیز کند. قدرت مکش بالا (۲۰۰۰Pa) و چندین حالت و مود (Carpet, Quiet, Mopping, Balanced, Turbo & Max) برای تمیزکردن دارد. با استفاده از اپ می‌توانید جارو را کنترل کنید و کارهایی مانند زمان‌بندی، انتخاب مودها، شارژ خودکار، مشخص کردن نقاط و فضا و مشاهده دستگاه هنگام کار را انجام دهید. با سیستم‌عامل‌های اندروید، آی‌اواس و الکسا سازگار است.

این محصول علاوه بر جارو کشیدن قابلیت تی کشیدن زمین را نیز دارد، تنها کافیست مخزن آب را پر کنید. در صورت شارژ کامل به مدت ۱۵۰ دقیقه کار می‌کند. 

Roborock S5 Robotic Vacuum and Mop Cleaner

خرید Roborock S5 Robotic Vacuum and Mop Cleaner از آمازون با ویکالا

ECOVACS DEEBOT N79S Robotic Vacuum

این جارو دارای سیستم تمیزی سه مرحله‌ای، دو برس کناری و یکی برس اصلی است که به خوبی تمامی نقاط گوشه و کنار را نیز تمیز می‌کند. از طریق اپ و دستیار هوشمند الکسا و گوگل می‌توانید کارهای کنترلی از قبیل زمان‌بندی، انتخاب مودهای تمیزی و دیگر کارهای کنترلی را انجام دهید. 

در صورت نیاز و در نقاطی که زباله بیشتر است قدرت مکش را تا ۲ برابر افزایش می‌دهد. در صورت شارژ کامل تا ۱۱۰ دقیقه کار می‌کند. 

ECOVACS DEEBOT N79S Robotic Vacuum

خرید ECOVACS DEEBOT N79S Robotic Vacuum  از آمازون با ویکالا

Neato Robotics D7 Robot Vacuum

گنجایش مخزن این جارو ۰٫۷ لیتر است و طراحی گرد سر آن باعث می‌شود تا به خوبی تمامی گوشه‌ها را تمیز کند. به دلیل وجود تکنولوژی پیمایش هوشمند و نقشه‌برداری لیزری به صورت دقیق تمامی نقشه و نقاط خانه در حافظ ضبط می‌کند تا به بهترین و سریعترین شکل تمام خانه را تمیز کند. بر روی تمامی سطوح مثل فرش، سرامیک، چوب و … عملکرد بسیار خوبی دارد. 

برس‌‌های بزرگ این جارو برای جمع‌آوری و تمیز کردن موهای حیوانات بسیار مناسب است. از طریق اپ و سیستم‌های دستیار هوشمند می‌توانید آن را کنترل کنید. باتری آن با هر بار شارژ شدن به طور کامل تا ۲ ساعت کار می‌کند.

Neato Robotics D7 Robot Vacuum

خرید Neato Robotics D7 Robot Vacuum از آمازون با ویکالا

ECOVACS DEEBOT 500 Robotic Vacuum

ین جارو دارای سیستم تمیزی سه مرحله‌ای، دو برس کناری و یکی برس اصلی است که به خوبی تمامی نقاط گوشه و کنار را نیز تمیز می‌کند. از طریق اپ و دستیار هوشمند الکسا و گوگل می‌توانید کارهای کنترلی از قبیل زمان‌بندی، انتخاب مودهای تمیزی و دیگر کارهای کنترلی را انجام دهید. 

در صورت نیاز و در نقاطی که زباله بیشتر است قدرت مکش را تا ۲ برابر افزایش می‌دهد. در صورت شارژ کامل تا ۱۱۰ دقیقه کار می‌کند. به صورت خودکار شارژ می‌شود به این معنی که جارو شما همیشه در حالت آماده و شارژ کامل است. مخزن جمع زباله این جارو ۵۲۰ میلی‌لیتر است.

از جمله ویژگی‌های خوب این جارو می‌توان به سنسورهای جلوگیری از افتادن و برخورد، شارژ خودکار و برگشت به منبع شارژ، به روز رسانی خودکار نرم‌افزار، ضربه‌گیر و محافظ بادوام، فیلتر عالی، محفظه زباله با گنجایش خوب و خالی کردن راحت اشاره کرد. 

ECOVACS DEEBOT 500 Robotic Vacuum

خرید ECOVACS DEEBOT 500 Robotic Vacuum از آمازون با ویکالا

eufy RoboVac 30C

این جارو برقی رباتیک قابلیت اتصال به وای‌فای را دارد و می‌توانید به راحتی از طریق اپ و یا دستار هوشمند الکسا و گوگل آن را به راحتی کنترل کنید. با نوارهای‌ مخصوص می‌توانید بر روی زمین مرز مشخص کنید تا جارو تنها آن مکان‌ها را تمیز کند و از آن مرزهای مشخص شده خارج نشود. 

دارای فناوری BoostIQ است به این منظور که در صورت نیاز به صورت خودکار در عرض ۱٫۵ ثانیه قدرت مکش را افزایش می‌دهد. در عین حال که این جارو مکش قدرتمندی دارد اما بدون سروصداست و در شارژ کامل ۱۰۰ دقیقه توانایی انجام کار دارد.

eufy RoboVac 30C

خرید eufy RoboVac 30C از آمازون با ویکالا

GOOVI Robotic Vacuum Cleaner

این جارو با قدرت مکش بالا (۱۶۰۰PA) عملکرد بسیار خوبی بر روی سطوح سفت و فرش دارد و تمامی گردوغبار و کثیفی‌ها را تمیز می‌کند. با ریموت نیز می‌توانید آن را به راحتی کنترل کنید. جارو زمانی که به شارژ نیاز داشته باشد به صورت خودکار به منبع شارژ خود برمی‌گردد. ارتفاع بسیار کم و طراحی این کالا موجب شده تا بتواند به راحتی به زیر اثاث منزل مانند تخت و مبل رفته و تمامی نقاط را تمیز کند.

چرخ‌های بزرگ جارو به راحتی بر روی فرش و لبه‌های در حرکت می‌کند و به تمامی نقاط خانه می‌رود. چندین مود و حالت تمیزی مختلف، فیلتر بسیار خوب، ۴ برس کناری و ۱ برس اصلی دارد.

GOOVI Robotic Vacuum Cleaner

خرید GOOVI Robotic Vacuum Cleaner از آمازون با ویکالا

ILIFE V3s Pro Robotic Vacuum

این جارو برای سطوح سخت، سنگ، چوب و … بسیار مناسب است و به گونه‌ای طراحی شده تا به راحتی به زیر اثاث برود و تمامی نقاط و گوشه‌ها را تمیز کند. بسیار دقیق و خوب تمای گرد‌وغبار، موی حیوانات و زباله‌های ریز را جمع می‌کند. 

در شارژ کامل به مدت ۹۰ تا ۱۰۰ دقیه کار می‌کند و در صورت تمام شدن شارژ به طور خودکار به منبع شارژش برمی‌گردد. مجهز به سنسور جلوگیری از افتادن و برخورد است. از طریق ریموت می‌توانید آن را کنترل کنید. به راحتی می‌توان فیلتر و محفظه آن را بعد از هر استفاده تمیز کرد و فیلتر جارو باید به صورت ماهانه تعویض شود. 

ILIFE V3s Pro Robotic Vacuum

خرید ILIFE V3s Pro Robotic Vacuum از آمازون با ویکالا