علی درانیان

ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

به اواسط تابستان نزدیک می‌شویم و اگر کتاب‌خوان باشید احتمالا موافق هستید که یکی از بزرگ‌ترین لذت‌های این روزها استراحت در خانه و خواندن یک کتاب جذاب است. در این مطلب ۱۰ مورد از بهترین کتاب‌های انگلیسی منتشرشده در ماه ژوئن را معرفی می‌کنیم.

Mostly Dead Things اثر کریستن آرنت

Mostly Dead Things - Kristen Arnett

Mostly Dead Things یک داستان فوق‌العاده درباره‌ی خانواده، تاکسیدرمی و عجیب‌بودن است. احتمالا شما عاشق این کتاب عالیِ عجیب و غریب خواهید شد که درباره‌ی زنیست که پس از خودکشی پدرش کسب‌وکار تاکسیدرمی خانوداگیشان به او ارث می‌رسد. این کتاب قطعا یکی از مورد انتظارترین داستان‌های تابستان امسال است.

خرید کتاب انگلیسی Mostly Dead Things از آمازون با ویکالا

Patsy اثر نیکول دنیس-بن

Patsy - Nicole Dennis-Benn

زمانی که پتسی ویزای خود را برای رفتن به آمریکا دریافت می‌کند دخترش ترو را در جامائیکا رها می‌کند و هیچ‌گاه پشت سرش را نگاه نمی‌کند. زندگی او در بروکلین به‌شکلی که انتظارش را داشت، نیست. اما او به‌عنوان یک مهاجر ثبت‌نشده به زندگیش ادامه می‌دهد و مسن‌تر می‌شود و فاصله‌اش با خانواده‌ی خود بیشتر می‌شود. این داستان احساسی و پیچیده را از دست ندهید.

خرید کتاب انگلیسی Patsy از آمازون با ویکالا

City of Girls اثر الیزابت گیلبرت

City of Girls - Elizabeth Gilbert

الیزابت گیلبرت با بهترین اثر خود تا به‌ امروز، بازگشته است. City of Girls درباره‌ی یک زن ۸۹ ساله است که به دوران جوانی خود در دهه‌ی ۴۰ می‌نگرد. این مورد نیز کتابی بسیار عالی برای تابستان است.

خرید کتاب انگلیسی City of Girls از آمازون با ویکالا

Naturally Tan اثر تَن فرنس

Naturally Tan - Tan France

تَن عضو بعدی سری Queer Eye است که خاطرات خود را منتشر می‌کند، که اثری عمیق و خنده‌دار است. شما از خواندن دوران بزرگ‌شدن او، زندگی شخصیش و این که چگونه‌ سلیقه فوق‌العاده‌ی خود را در استایل پیدا کرد، بسیار لذت خواهید برد.

خرید کتاب انگلیسی Naturally Tan از آمازون با ویکالا

Bunny اثر مُنا اَواد

Bunny - Mona Awad

Bunny داستان دختری به‌نام سامانتاست که دانشجوی ارشد هنر است و به گروهی از دختران پولدار (که یکدیگر را «Bunny» صدا می‌کنند) ملحق می‌شود و بیشتر و بیشتر وارد دنیای فرقه‌‌مانند آن‌ها می‌شود. این داستان مانند ترکیبی از The Secret History و Heathers، و کمی از Mean Girls است. احتمالا عاشق آن خواهید شد.

خرید کتاب انگلیسی Bunny از آمازون با ویکالا

Mrs. Everything اثر جنیفر وینر

Mrs. Everything - Jennifer Weiner

اگر از داستان‌های طولانی لذت می‌برید Mrs. Everything شاید انتخاب خوبی برای شما باشد. این کتاب زندگی دو خواهر را از دهه‌ی ۱۹۵۰ تا امروز دنبال می‌کند و نگاهی پیچیده و گیرا به نقش‌های مختلف یک زن دارد؛ دختر، خواهر، همسر، مادر، دوست و بیشتر.

خرید کتاب انگلیسی Mrs. Everything از آمازون با ویکالا

The Tenth Muse اثر کاترین چانگ

The Tenth Muse - Catherine Chung

The Tenth Muse درباره‌ی ریاضی‌دانی به‌نام کاترین است که در تلاش برای یافتن پاسخ معمایی حل‌نشدنی است اما این تمام ماجرا نیست. تحقیقات او منجر به روشدن اسرار خانوادگی پیچیده‌ای می‌شود که باعث می‌شود که دوباره به تمام زندگیش بنگرد. این داستان طولانی شما را در طول صفحاتش محو خود خواهد کرد.

خرید کتاب انگلیسی The Tenth Muse از آمازون با ویکالا

Her Daughter’s Mother اثر دنیلا پتروا

Her Daughter’s Mother - Daniela Petrova

اگر قرار است این ماه یک کتاب ترسناک بخوانید، سعی کنید Her Mother’s Daughter را انتخاب کنید. در اینجا چیز زیادی از این داستان نمی‌گوییم اما طرح آن نیز شما را مشتاق خواهد کرد: لانا با کتیا، اهداکننده‌ی تخمک «ناشناس»، دوست می‌شود در حالی که قرار نبوده چنین اتفاقی بیافتد. کمی بعد کتیا ناپدید می‌شود و لانا تبدیل به مظنون شماره یک می‌شود.

خرید کتاب انگلیسی Her Daughter’s Mother از آمازون با ویکالا

Fake Like Me اثر باربارا بورلند

Fake Like Me - Barbara Bourland

این داستان در سبک مرموز و درباره‌ی یک نقاش بی‌نام است که پس از آن که آتش، استودیوِ او را نابود می‌کند باید همه‌ی کارهایش را برای نمایش بعدی‌اش در تنها سه ماه دوباره بسازد. زمانی که او برای کار به مکانی برای هنرمندان در شمال نیویورک می‌رود، پرده از اسراری عجیب درباره‌ی مرگ یک هنرمند برمی‌دارد و خود را به‌طور کامل وقف کشف این که چه اتفاقی رخ داده است، می‌کند.

خرید کتاب انگلیسی Fake Like Me از آمازون با ویکالا

I Like to Watch: Arguing My Way Through the TV Revolution اثر امیلی نَسبام

I Like to Watch Arguing My Way Through the TV Revolution - Emily Nussbaum

کمتر کسی به‌ اندازه‌ی امیلی نَسبام با تلویزیون آشنایی دارد. کتاب I Like to Watch به تغییرات این صنعت در طی سال‌ها و این که این موضوع چه چیزی را درمورد ما به‌ عنوان یک جامعه بیان می‌کند، می‌پردازد.

خرید کتاب انگلیسی I Like to Watch از آمازون با ویکالا

شما چه کتاب‌های تازه‌منتشرشده‌ی خوبی می‌شناسید؟ آن‌ها را در بخش نظرات با ما به‌اشتراک بگذارید.

علی درانیان

مشاهده همه مطالب