ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

در این مطلب بهترین ایربادها یا هدفون‌های وایرلس را معرفی می‌کنیم.

هندزفری‌های وایرلس یا به اصطلاح ایرباد (earbud) تکنولوژی به نسبت جدیدیست که جایگزین هندزفری‌های رایج در بازار شده است. این محصول با تکنولوژی بلوتوث به موبایل و تبلت وصل می‌شود تا امکان موسیقی گوش کردن یا صحبت با تلفن را آسان‌تر کند؛ مشکلات مربوط به قطعی و گره‌خوردن سیم هم دیگر وجود ندارد. 

در این مطلب بهترین ایربادها را به شما معرفی می‌کنیم.

پیشنهاد می‌کنم مطلب هدفون‌های هدایت استخوانی را نیز مطالعه کنید.

تمامی این محصولات را می‌توانید به صورت مستقیم از آمازون با ویکالا تهیه نمایید. 

Sony – WF-1000XM3

این ایرباد قابلیت کنترل لمسی و حذف نویز بالایی دارد که موجب می‌شود سروصدای اضافی اطراف شما حذف شود؛ می‌توانید کاملا در موسیقی خود غرق شوید و لذت ببرید. این هدفون با هر بار شارژ و فعال بودن گزینه‌ی حذف نویز ۶ ساعت کار می‌کند. باکس شارژ هم توانایی سه بار شارژ کردن ایربادها را دارد. به این معنی که با هر بار شارژ کردن کامل باکس شارژ و ایرباد، می‌توانید ۲۴ ساعت از آن استفاده کنید. 

برد بلوتوثی آن ۱۰ متر است. 

Sony - WF-1000XM3 معرفی بهترین ایرباد یا هدفون‌‌های وایرلس

خرید Sony – WF-1000XM3 از آمازون با ویکالا

Apple – AirPods Pro

این هندزفری بی‌سیم در کنار سیستم حذف نویز، کنترل هوای داخل گوشی و مقاومت در برابر آب عمر باتری خوبی دارد و می‌تواند تا ۴٫۵ ساعت با یک شارژ کامل هر دو گوش به طور مداوم موسیقی پخش کند. ایرپاد بی‌سیم می‌تواند با یک شارژ کامل کیس تا ۲۴ ساعت برای گوش کردن محتوای صوتی یا مکالمه آماده باشد که البته این در صورتی خواهد بود که کاربران یکی را داخل کیس قرار دهند و پس از پایان یافتن شارژ، ایرپادها را با یکدیگر تعویض کنند.

Apple AirPods Pro معرفی بهترین ایرباد یا هدفون‌‌های وایرلس

خرید Apple AirPods Pro از آمازون با ویکالا

Jaybird – Vista

این ایرباد ضد آب، بسیار سبک و مناسب ورزشکاران است. با هر بار شارژ کردن می‌توانید ۶ ساعت از ایرباد استففاده کنید و باکس شارژ هم ۱۰ ساعت شارژ نگه می‌دارد. این محصول از قابلیت شخصی‌سازی صدا نیز بهره‌مند است. 

Jaybird - Vista معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Jaybird – Vista از آمازون با ویکالا

Anker – Soundcore Liberty Neo

این ایرباد ضد آب در گوش بسیار راحت و دارای تکنولوژی bassUp است. این محصول در یک بار شارژ ۵ ساعت و کیس شارژ نیز ۱۵ ساعت شارژ نگه می‌دارد.

Anker - Soundcore Liberty Neo معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Anker – Soundcore Liberty Neo از آمازون با ویکالا

Anker – Soundcore Liberty Air

این محصول قابلیت حذف نویز دارد و صدای بسیار واضح و شفافی به شما می‌دهد. با هر بار شارژ شدن، ایرباد ۵ ساعت و کیس شارژ ۲۰ ساعت شارژ نگه می‌دارد. قابلیت کنترل لمسی نیز دارد.

Anker - Soundcore Liberty Air معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس از آمازون با ویکالا

EarFun – Free

این ایرباد صدای بسیار واضح و با کیفیت دارد. بلوتوث آن دارای برد ۱۵ متر است. طراحی ارگونومیک دارد و در گوش بسیار راحت است. ایرباد ۶ ساعت و کیس شارژ ۲۴ ساعت شارژ نگه می‌دارد. 

به گفته‌ی Cnet این محصول، بهترین ایرباد سال ۲۰۱۹ است. 

EarFun - Free معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید EarFun – Free از آمازون با ویکالا

TOZO – T10

این ایرباد ضد آب است و می‌تواند در حدود نیم ساعت در عمق ۱ متری آب بماند. حتی می‌توانید آن را با کف بشورید. بسیار سبک است و برای ورزشکاران و شناگران بسیار مناسب است. ایرباد ۳:۳۰ و کیس شارژ ۹ ساعت شارژ نگه می‌دارند. 

TOZO - T10 معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید TOZO – T10 از آمازون با ویکالا

Beats – Powerbeats Pro

برد بلوتوثی ایرباد ۱۰ متر و در برابر آب مقاوم نیست. گوشی‌ها ۹ ساعت و کیس شارژ نیز ۲۴ ساعت شارژ نگه می‌دارد. دکمه‌های کنترلی بر رو هر گوشی قرار گرفته است. 

Beats - Powerbeats Pro معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Beats – Powerbeats Pro از آمازون با ویکالا

Jabra – Elite 65t

این محصول چهار میکروفن با فناوری مقاومت در برابر سروصداهای بیرونی دارد و برای پاسخ به تماس‌هایتان نیازی نیست گوشی را از جیب خود خارج کنید. ایرباد ۵ ساعت و کیس شارژ ۱۰ ساعت شارژ نگه می‌دارد. در برابر آب و رطوبت مقاوم است اما ضد آب نیست. 

Jabra - Elite 65t معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Jabra – Elite 65t از آمازون با ویکالا

Apple – AirPods

به راحتی به تمامی دستگاه‌های اپل متصل می‌شود. با هر بار شارژ شدن ۵ ساعت امکان پخش محتوای صوتی دارد. کیس شارژ نیز ۲۴ ساعت شارژ نگه می‌دارد. ایرپاد قابلیت حذف نویز و سروصدای محیط را ندارد. 

Apple - AirPods معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Apple – AirPods از آمازون با ویکالا

Samsung – Galaxy Buds

به دلیل طراحی ارگونومیک و حرفه‌ای، احتمال افتادن گوشی‌ها در هنگام دویدن یا ورزش کردن بسیار کم است و به همین دلیل کاربری خوبی برای ورزشکاران دارد. ایرباد با هر بار شارژ شدن امکان ۷ ساعت پخش موسیقی مدام دارد. این محصول سروصدای و نویز را به صورت کامل حذف نکرده و شاید این موضوع کمی در محیط‌های شلوغ خوشایند نباشد. 

ابعاد کوچک هدفون‌ها و کیس شارژ، عملکرد عالی باتری، سازگاری کامل با گوشی‌های گلکسی و کیفیت ساخت بالا از ویژگی‌های بارز این محصول سامسونگ هستند.

Samsung - Galaxy Buds معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Samsung – Galaxy Buds از آمازون با ویکالا

Bose – SoundSport Free

این محصول مقاوم در برابر آب و برای گوش کردن به موسیقی هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی طراحی شده است. ایرباد ابعاد بسیار کوچکی دارد و شاید برخی نگران گم‌کردن آن باشند. شرکت Bose یک اپلیکیشن بسیار ساده برای این منظور طراحی کرده است که می‌تواند محل هدفون را روی نقشه به کاربر نشان دهد. با هر بار شارژ شدن تا ۵ ساعت امکان پخش موسیقی دارد. کیس شارژ نیز ۱۰ ساعت شارژ نگه می‌دارد.

Bose - SoundSport Free معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Bose – SoundSport Free از آمازون با ویکالا

JLab – JBuds Air

ایرباد بین ۳ تا ۴ ساعت و کیس شارژ نیز ۱۰ ساعت شارژ نگه می‌دارد. دکمه‌های کنترلی روی بنده قرار گرفته و به راحتی می‌توانید تماس‌های تلفنی و موسیقی را کنترل کنید. 

JLab - JBuds Air معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید JLab – JBuds Air از آمازون با ویکالا

Tribit – X1

با این ایرباد می‌توانید یک صدای عالی با باس قوی و وضوح صدای مناسب را تجربه کنید. قابلیت حذف نویز دارد. با هر بار شارژ شدن ایرباد ۳ ساعت شارژ نگه می‌دارد. می‌توانید با هر بار شارژ کامل کیس شارژ، آن را ۵ بار شارژ کنید که یعنی ۱۸ ساعت شارژ دارد. به راحتی با دستگاه‌های بلوتوثی کانکت می‌شود.  برد آن نیز ۹ متر است.

Tribit - X1 معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید Tribit – X1 از آمازون با ویکالا

TaoTronics – SoundLiberty 53

صدایی با کیفیت و باس قوی را تجربه خواهید کرد. ضد آب و برای ورزش بسیار مناسب است. ایرباد در حدود ۵ ساعت و کیس شارژ در حدود ۳۶ ساعت شارژ نگه می‌دارد. قابلیت کنترل لمسی نیز دارد. 

TaoTronics - SoundLiberty 53 معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید TaoTronics – SoundLiberty 53 از آمازون با ویکالا

VEATOOL 

ایرباد حدود ۴ ساعت شارژ نگه می‌دارد و می‌توانید ۴ تا ۵ بار نیز آن را شارژ کنید. به راحتی به دستگاه‌های بلوتوثی متصل می‌شود و برد آن نیز ۱۰ متر است. 

VEATOOL معرفی بهترین ایرباد یا هندزفری‌های وایرلس

خرید VEATOOL از آمازون با ویکالا