تحریریه ویکالا

گروه تحریریه ویکالا برای کمک به انتخاب محصولات، بهترین مطالب را از سراسر وب جمع‌آوری و منتشر می‌کند.

ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

پس از بلک فرایدی یا جمعه سیاه که در مطالب قبلی در باره آن مطلب گذاشتیم سایبرماندی از مشهورترین روزهای مخصوص خرید آنلاین در دنیاست.

سایبرماندی

Cyber Monday یا دوشنبه سایبری به‌وسیله‌ی «آلن دیویس» (Ellen Davis) در سال ۲۰۰۵ بوجود آمد.

البته به گفته‌ی «اسکات سیلورمن» (Scott Silverman) مدیر سایت Shop.org این موضوع نتیجه تحقیقاتی بود  که در سال ۲۰۰۴ انجام شد.

در جریان آن تحقیقات، اولین روز کاری پس از روز شکرگزاری به عنوان روزی که بیشترین خرید آنلاین در سال می‌تواند اتفاق بیفتد برگزیده شد.

در آن تحقیقات مشخص شد افرادی که در طول تعطیلات از اینترنت دور بوده‌اند در اولین روز پس از تعطیلات فرصت خوبی برای انجام خرید‌های اینترنتی‌شان دارند.

طی یازده سال اخیر، میزان فروش آنلاین در دوشنبه سایبری محصولات هر سال با رشد بسیار خوبی  روبرو شده و هیچ‌گاه رشد صفر یا منفی را تجربه کرده است.

فروش آنلاین محصولات طی بازه تخفیف‌های مرتبط با دوشنبه‌ی سایبری در سال ۲۰۱۴ حدود ۲٫۰۳۸ میلیارد دلار بوده که طی سال ۲۰۱۵ و سال ۲۰۱۶ به ترتیب به ۲٫۲۸۰ و ۳٫۴۵۰ میلیارد دلار رسیده است.

هر چند مانند بلک فرایدی، سایبرماندی نیز از آمریکا نشات گرفته شده است.

اما امروزه شهروندان کشورهایی همچون شیلی، هند، کانادا، آرژانتین، ژاپن، کلمبیا، سوئد، پرتغال، رومانی،‌بریتانیا، هلند، فرانسه،‌ آلمان، نیوزلند و استرالیا این روز را بهانه‌ای برای افزایش خرید آنلاین محصولات کرده‌اند.

و فروشندگان آنلاین محصولات هم در همین راستا اقدام به عرضه محصولات خود با تخفیف‌های خاص می‌کنند.

حتی فروشگاه های اینترنتی کشورمان نیز چند سالی است که این روز را به رسمیت شناخته اند و کمپین های تخفیفاتی مخصوص به خود را در آن انجام می دهند.

آمازون نیز به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا سهم بزرگی در فروش میلیارد دلاری سایبرماندی دارد.

ویکالا خرید از آمازون را برای ایرانیان میسر ساخته است.

کافی است در این روز سایت آمازون را جستجو کنید و پس از یافتن محصول مورد نظر خود لینک محصول را وارد سایت ویکالا کنید.

می توانید قیمت و مدت تحویل درب منزل خود را ملاحظه کنید و مبلغ کالای مورد نظرتان را از طریق درگاه امن و دارای نماد الکترونیکی ویکالا به ریال پرداخت نمایید.

 

تحریریه ویکالا

گروه تحریریه ویکالا برای کمک به انتخاب محصولات، بهترین مطالب را از سراسر وب جمع‌آوری و منتشر می‌کند.

مشاهده همه مطالب