تحریریه ویکالا

گروه تحریریه ویکالا برای کمک به انتخاب محصولات، بهترین مطالب را از سراسر وب جمع‌آوری و منتشر می‌کند.

ویکالا در شبکه‌های اجتماعی

بعد از تحقیق و استفاده از بین ساندبارهای موجود، بهترین ها را پیدا کردیم تا در وقت و هزینه تان صرفه جویی کنید

این مقایسه نتیجه ۶۰ ساعت تست ساندبارهای مختلف است تا برای پیدا کردن بهترین دستگاه به شما کمک شود. برای این تست، توسط هر یک از ساندبارها فیلم دیده و موسیقی شنیده شد و کیفیت صدای آنها بررسی شد. در نهایت به این نتیجه رسیدیم ساندبار Yamaha YAS-207 بهترین ساندبار برای اکثر افراد است.

ساندبار یاماها

بهترین ساندبار

Yamaha YAS-207

ساندبار یاماها دارای ۶ اسپیکر درون دستگاه و یک ساب ووفر وایرلس ۶٫۵ اینچی می باشد. به علاوه از جدیدترین تکنولوژی صدا برای عمق دادن به صدای فیلم استفاده می کند و همچنین استفاده از آن از دستگاه های قبلی راحت تر است.

صدای شفاف این دستگاه یکی از بهترین تجربه های ما را در دیدن فیلم و موسیقی برایمان ایجاد کرد. این دستگاه دارای مهم ترین روش های اتصال را دارد، مانند ورودی های HDMI، ورودی ۳٫۵ میلیمتری کابل AUX و بلوتوث.

اتصال HDMI از ویدئوهای HDR و ۴K پشتیبانی می کند.بنابراین ساندبار یاماها مدل YAS-207 در صورت اتصال مستقیم از طریق کابل HDMI کیفیت صدای فیلم را پایین نمی آورد. بهترین راه برای اتصال تلویزیون به ساندبار استفاده از کابل اپتیکال و برای استفاده از موبایل بلوتوث می باشد. تنها روش اتصال که در این دستگاه مورد غفلت قرار گرفته ارتباط Wi-Fi است. در این نوع اتصال با استفاده از Wi-Fi ساندبار به شبکه Wi-Fi خانه متصل می شود و به شما امکان پخش کیفیت بهتر صدا از فاصله دورتری نسبت به بلوتوث را می دهد.

ساندبار یاماها ساندبار خوب

معایب مزایا
اتصال Wi-Fi ندارد. قابلیت عمق دادن به صدای فیلم
استفاده از ریموت کنترل از فاصله دور امکان پذیر نیست. صدای شفاف
کابل آنالوگ برای صدا نمی خورد در نتیجه امکان استفاده از تلویزیون های قدیمی را ندارد. با استفاده از برنامه موبایل به راحتی می توان ساندبار را کنترل کرد.

با ارزش ترین

Vizio SB3621n-E8

ساندبار ویزیو ساندبار خوب

با این دستگاه مجبور نیستسد پول زیادی برای داشتن کیفیت صدای خوب خرج کنید. ساندبار ویزیو با قیمتی کمتر از ۲۰۰$ انتخاب مناسبی است.

تنها دو اسپیکر در این ساندبار وجود دارد بنابراین کیفیت صدای این دستگاه با مدل های قوی تری که تست کردیم قابل مقایسه نبود. هر چند دیالوگ های فیلم و صدای خوانندگان بسیار واضح بود.این دستگاه همراه با یک سابووفر وایرلس ۵٫۴ اینچی است. این یکی از کوچکترین سابووفر های تست شده توسط ما بود اما کیفیت و قدرت آن از مدل های بزرگتر بسیار بیشتر بود. پیشنهاد ما این است اگر برای یک اتاق بزرگ یا سالن به دنبال ساندبار هستید، یک پخش موسیقی بزرگتر انتخاب کنید اما برای اتاق های متوسط این دستگاه مناسب است. ساندبار ویزیو از طریق USB، کابل AUX و بلوتوث قابلیت اتصال دارد.

 

معایب مزایا
عمق دهی صدا نامناسب است. قیمت کمتر از ۲۰۰ دلار
ورودی HDMI ندارد. در تست دیالوگ یکی از شفاف ترین صداها را به ما داد.
برای کنترل تنظیمات امکان استفاده از برنامه روی گوشی هوشمند ندارد. ریموت کنترل مناسب و با دوام

بهترین عمق صدا

LG SJ8

ساندبار LG SJ8 بین تمام ساندبارهای تست شده بهترین عمق صدا را داست. با وجود ورودی ۴٫۱ کاناله تجربه بینظیری را خلق کرد.

قدرت ساب ووفر نسبت به بقیه مدل ها کمتر بود ولی این موضوع می تواند مناسب باشد اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید.

در میان امکانات اتصال ساندبار ال جی اس جی ۸ بهترین گزینه بود. امکان اتصال بی سیم از طریق Wi-Fi  و بلوتوث وجود دارد. همچنین دستگاه از Google’s chromecast پشتیبانی می کند که به وسیله آن شما می توانید از طریق اپلیکیشن بهترین کیفیت را نسبت به اتصال بلوتوث به ساندبار انتقال دهید. اگر شما از یک راه بی کیفیت مانند بلوتوث استفاده می کنید این دستگاه رزولوشن ۲۴-بیت را برایتان فراهم می کند در این حالت فایل های فشرده با کیفیت کم را با کیفیت بهتری پخش می کند.

ریموت کنترل این دستگاه از بقیه ریموت های تست شده کوچکتر بود اما هیچ مشکلی برای برقراری ارتباط از فاصله دور نداشت.

معایب مزایا
سابووفر ناامیدکننده بود صدای دالبی
عرض دستگاه زیاد است بنابراین شاید مشکل جا داشته باشید امکان اتصال Wi-Fi
هیچ ورودی آنالوگ AUX  ندارد. امکانات تنظیمات صدا شگفت انگیز بود

موسیقیبهترین برای شنیدن

Sonos Playbar

ساندبار سونوس

اگر مبنای پیشنهاد ما تنها کیفیت صدا بود ساندبار سونوس بهترین ساندباری بود که تست شد. این ساندبار ۹ اسپیکر دارد. در عین حال برای دستگاهی که دارای سابووفر نمی باشد خروجی bass بسیار دقیق و قدرتمندی دارد. کیفیت صدای دیالوگ بسیار بالا است حتی در صحنه هایی که افکتهای صدایی زیادی وجود دارد، دیالوگ به خوبی شنیده می شود. به دلیل قابلیت های پایین اتصال و روند پیچیده اتصال این ساندبار در رتبه های پایین تر رنکینگ ما قرار گرفته اما اگر علاقه به تکنولوژی دارید و مشکلی با پیچیده بودن روند نصب دستگاه ندارید این ساندبار بهترین، دقیق ترین و شفاف ترین صدا را به شما می دهد.

معایب مزایا
پروسه پیچیده نصب کیفیت عالی صدا

بهترین سابووفر

Klipsch RSB-6

ساندبار سابووفر

سابووفر Klipsch به صورت ثابت کیفیت خوبی را از خود نشان داد و همچنین در تست های ما قدرت و دقت بالایی را ثابت کرد.

صدای دالبی بسیاری خوبی از دستگاه شنیده می شد. امکان تنظیم جداگانه صدای سابووفر وجود دارد. ساندبار توانایی اتصال HDMI را دارد.

معایب مزایا
طراحی قدیمی ساندبار قدرت مناسب سابووفر

تحریریه ویکالا

گروه تحریریه ویکالا برای کمک به انتخاب محصولات، بهترین مطالب را از سراسر وب جمع‌آوری و منتشر می‌کند.

مشاهده همه مطالب

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *